Bugun...



TRAKYA ÖDÜLLERİ'NDE ÖDÜL YAĞDI

Trakya'da ilk kez düzenlenen Trakya Ödülleri 28 Eylül Cumartesi akşamı muhteşem bir programla gerçekleştirildi. Filika Medya ve Organizasyon'un düzenlediği ödül törenine sanat ve siyaset dünyasından birçok isim katıldı.

facebook-paylas
Tarih: 30-09-2019 15:28

TRAKYA ÖDÜLLERİ'NDE ÖDÜL YAĞDI

Kırklareli'nin Lüleburgaz ilçesinde ilk kez gerçekleştirilen Trakya Ödülleri, sanat ve siyaset dünyasından birçok ismi ağırladı. Filika Medya ve Organizasyon'un düzenlediği gecenin sunuculuğunu Ece Pirim ve Şenol İpek üstlendi. Gecenin açılış konuşmasını yapan Filika Medya ve Organizasyon'un kurucusu Dilek Çakır, Doğu ile Batıyı birleştiren köprü konumununda olan Lüleburgaz’da ilk kez böyle bir etkinlik gerçekleştirmekten duyduğu mutluluğu dile getirirken, Filika Medya ve Organizasyon koordinatörü Sevtap Öcal Aşkın da geceye katılım gösteren tüm konuklara teşekkürlerini iletti.

Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli, Ahmetbey Belediye Başkanı Mustafa Altıntaş, Vize Belediye Başkanı Ercan Özalp ve Büyükkarıştıran Belediye Başkanı Ertuğrul Çamlıca'nın katıldığı gecede birçok ses sanatçısı ve oyuncu da yer aldı.

Tuğba Özay, Sevgül Gülmez ve Asya Akın'ın sahneye çıktığı gecede Tarık Mengüç de şarkılarıyla salonu coşturdu. Belediye başkanları ve Uğurkan Erez de Mengüç'e oynayarak eşlik etti.

Seçici kurul değerlendirmesi ve halka açık oylamalar sonucunda Trakya Ödülleri'nde ödül kazanan isimler şöyle:

Yılın Kültür Sanat Ödülü: Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli

Yılın  Yapımcısı: Mustafa Uslu

Yılın  Yönetmeni: Can Ulkay

Yılın Çevre Ödülü: Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak

Yılın Hollwood Oyuncusu: Mike Mitchell

Yılın Tarih Kültür Ödülü: Vize Belediye Başkanı Ercan Özalp

Yılın Çocuk Oyuncusu: Emir Berke Zincidi

Yılın Müze Ödülü: Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu

Yılın Klibi Ödülü: Tuğba Özay

Yılın Kadın Haber Spikeri: Nazlı Çelik

Yılın Erkek Haber Spikeri: Mehmet Aydın

Yılın Spor Salonu Ödülü: Suat Yılmaz Spor Salonu

Yılın Belgesel Yapımcısı: Ömer Erbil

Yılın Çevre Programı Sunucusu: Güven İslamoğlu

Yılın Trakya Komedi Filmi: Adem Kılıç

Yılın Ses Sanatçısı: Sevgül Gülmez

Yılın Diyetisyeni: Muhammet Tuzcu

Yılın Psikologu: Yeşim Akıncı

Yaşam Boyu Onur Ödülü: Nurcan Sabur

Yılın Kadına Destek Ödülü: Ahmetbey Belediye Başkanı Mustafa Altıntaş

Yılın Estetisyeni: Mesut Ayyıldız

Yılın Turizm Ödülü: Kıyıköy Belediye Başkanı Ender Sevinç

Yılın Tiyatro Oyuncusu: Berrin Arısoy

Yılın Pasta Sanatçısı: Melis Anık

Yaşam Boyu Onur Ödülü: Emin Halebak

Yılın Erkek Oyuncusu: Cem Uçan

Yaşam Boyu Onur Ödülü: Uğurkan Erez

Yılın Yardımcı Erkek Oyuncusu: Alper Atak

Yılın Yazarı: Nazan Şara Şatana

Yılın Basın Ödülü: Türkiye Gazeteciler Federasyonu Başkanı Yılmaz Karaca

Yılın Kadın Sahne Sanatçısı: Asya Akın

Yılın Güzellik Uzmanı: Hülya Aziz

Yılın Çıkış Yapan Dizi Film Erkek Oyuncusu: Tolga Öztürk

Yılın Yenilikçi Firması: Toybox – Nazar

Yılın Sosyal Sorumluluk Klibi: Abdurrahman Delen

Yılın Aranjörü: Suat Aydoğan

Yılın Genç Erkek Oyuncusu: Batın Uçan

Yılın Kadın Program Yapımcısı: Semra Hülaki

Yılın Eğitim Kurumu: İstek Okulları

Yılın Balık Restaurantı: Agapi Balık Restorant

Yılın Modacısı: Olgay Ergin

Yılın Kadın Sunucusu: Ece Pirim

Yılın Erkek Sunucusu: Şenol İpek

Yaşam Boyu Onur Ödülü: Mehmet Ali Erbil

Yılın Medya Tv Ödülü: Ali Güven

Yılın Dikkat Çeken İkilisi: Ayça & Cem




Bu haber 142 defa okunmuştur.


FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAGAZİN Haberleri

Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
HAVA DURUMU
YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Fenerbahçe 1 1 0 0 5 0 3 +5
2 Sivasspor 1 1 0 0 3 0 3 +3
3 Yeni Malatyaspor 1 1 0 0 3 0 3 +3
4 Yukatel Denizlispor 1 1 0 0 2 0 3 +2
5 Alanyaspor 1 1 0 0 1 0 3 +1
6 Antalyaspor 1 1 0 0 1 0 3 +1
7 Çaykur Rizespor 1 1 0 0 1 0 3 +1
8 Kasımpaşa 1 0 0 1 1 1 1 0
9 Trabzonspor 1 0 0 1 1 1 1 0
10 Konyaspor 1 0 0 1 0 0 1 0
11 MKE Ankaragücü 1 0 0 1 0 0 1 0
12 Gençlerbirliği 1 0 1 0 0 1 0 -1
13 Göztepe 1 0 1 0 0 1 0 -1
14 Kayserispor 1 0 1 0 0 1 0 -1
15 Galatasaray 1 0 1 0 0 2 0 -2
16 Beşiktaş 1 0 1 0 0 3 0 -3
17 Medipol Başakşehir 1 0 1 0 0 3 0 -3
18 Gazişehir Gaziantep 1 0 1 0 0 5 0 -5
Takım O G M B A Y P AV
1 Menemenspor 1 1 0 0 2 0 3 +2
2 Adana Demirspor 1 1 0 0 2 0 3 +2
3 Akhisarspor 1 1 0 0 1 0 3 +1
4 Fatih Karagümrük 1 1 0 0 3 1 3 +2
5 Hatayspor 1 1 0 0 1 0 3 +1
6 Osmanlıspor FK 1 1 0 0 2 1 3 +1
7 Ümraniyespor 1 1 0 0 3 1 3 +2
8 BB Erzurumspor 1 0 0 1 2 2 1 0
9 İstanbulspor 1 0 0 1 2 2 1 0
10 Keçiörengücü 1 0 0 1 1 1 1 0
11 Adanaspor 1 0 1 0 0 1 0 -1
12 Altay 1 0 1 0 1 3 0 -2
13 Altınordu 1 0 1 0 0 1 0 -1
14 Balıkesirspor 1 0 1 0 0 2 0 -2
15 Boluspor 1 0 1 0 1 2 0 -1
16 Bursaspor 1 0 1 0 1 3 0 -2
17 Giresunspor 1 0 1 0 0 2 0 -2
18 Eskişehirspor 1 0 0 1 1 1 5 0
Takım O G M B A Y P AV
1 Afjet Afyonspor 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Amed Sportif 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Bak Spor 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Gümüşhanespor 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hacettepe Spor 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Hekimoğlu Trabzon 0 0 0 0 0 0 0 0
7 İnegölspor 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Kırklarelispor 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Manisa FK 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Pendikspor 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Samsunspor 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Sancaktepe Bld 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Sarıyer 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Tarsus İdman Yurdu 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Yeni Çorumspor 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Zonguldak Kömürspor 0 0 0 0 0 0 0 0
17 1922 Konyaspor 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Şanlıurfaspor 0 0 0 0 0 0 6 0
Takım O G M B A Y P AV
1 Artvin Hopaspor 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Buca FK 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Çankaya FK 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Çatalcaspor 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Düzcespor 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Erzin Spor Kulübü 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Karaköprü Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Kızılcabölükspor 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Serik Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Silivrispor 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Sultanbeyli Bld. 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Şile Yıldızspor 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Tokatspor 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Yeni Orduspor 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Yomraspor 0 0 0 0 0 0 0 0
16 24 Erzincanspor 0 0 0 0 0 0 0 0
17 68 Aksaray Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Manisaspor 0 0 0 0 0 0 6 0
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 23/08/2019 Beşiktaş vs Göztepe
 24/08/2019 MKE Ankaragücü vs Kayserispor
 24/08/2019 Alanyaspor vs Kasımpaşa
 24/08/2019 Medipol Başakşehir vs Fenerbahçe
 25/08/2019 Çaykur Rizespor vs Sivasspor
 25/08/2019 Trabzonspor vs Yeni Malatyaspor
 25/08/2019 Antalyaspor vs Yukatel Denizlispor
 25/08/2019 Galatasaray vs Konyaspor
 26/08/2019 Gazişehir Gaziantep vs Gençlerbirliği
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 23/08/2019 Boluspor vs Adana Demirspor
 24/08/2019 Keçiörengücü vs Osmanlıspor FK
 24/08/2019 Altınordu vs Fatih Karagümrük
 24/08/2019 Balıkesirspor vs BB Erzurumspor
 25/08/2019 Ümraniyespor vs Giresunspor
 25/08/2019 Menemenspor vs Hatayspor
 25/08/2019 Adanaspor vs Eskişehirspor
 25/08/2019 Bursaspor vs Akhisarspor
 26/08/2019 İstanbulspor vs Altay
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 31/08/2019 Etimesgut Belediyespor vs Niğde Anadolu FK
 01/09/2019 Bayburt İÖİ vs Elazığspor
 01/09/2019 Sivas Belediyespor vs Kardemir Karabükspor
 01/09/2019 Van BBSK vs Bandırmaspor
 01/09/2019 Ankara Demirspor vs Bodrumspor
 01/09/2019 Kastamonuspor 1966 vs Tuzlaspor
 01/09/2019 Eyüpspor vs Kırşehir Belediyespor
 01/09/2019 Utaş Uşakspor vs Kahramanmaraşspor
 01/09/2019 Sakaryaspor vs Ergene Velimeşe
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 31/08/2019 Silivrispor vs Erzin Spor
 31/08/2019 Sultanbeyli Bld. vs Manisaspor
 01/09/2019 Artvin Hopaspor vs Yomraspor
 01/09/2019 Karaköprü Belediyespor vs Şile Yıldızspor
 01/09/2019 Yeni Orduspor vs 68 Aksaray Belediyespor
 01/09/2019 Düzcespor vs Kızılcabölükspor
 01/09/2019 Serik Belediyespor vs 24 Erzincanspor
 01/09/2019 Tokatspor vs Çatalcaspor
 01/09/2019 Buca FK vs Çankaya FK
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR
HABER ARŞİVİ
resmi ilanlar

Web sitemize nasıl ulaştınız?


NAMAZ VAKİTLERİ
GÜNLÜK BURÇ
nöbetçi eczaneler
HABER ARA
YUKARI YUKARI